Lepistes Seramik Hakkında

2007 senesinde kurduğumuz atölyemizde çeşitli seramik tasarım ve uygulamalar yapmaktayız. Küçük hediyelik seramik ürünlerden, seramik duvar panolarına kadar geniş bir yelpazede tasarım ve üretimimiz devam etmektedir.

Seramik Duvar Panolarımız ,  mekana ve kişiye özel olarak tasarlandığı için sanat eseri niteliğindedir. Seramik malzemenin sağlam ve steril olması, mutfak, banyo, iç ve dış mekan gibi birçok alanda uygulamaya olanak sunmaktadır. Seramik çamurunun şekillendirmede bize verdiği özgürlük, tasarımlarımızın da özgür ve sonsuz olmasını sağlar.

Atölyemizde ürettiğimiz küçük şeyler ve özel tasarımlar da üretmekten çok keyif aldığımız ürünlerdir. Küçük şeyler, her sene yenisini eklediğimiz geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Siparişlerinizi toptan veya bir adet olarak verebilirsiniz. Özel tasarımlar tamamen sizin hayal gücünüz ve istekleriniz doğrultusunda ürettiğimiz ürünlerdir.

Sanat eserleri, yaşadığımız zamanı ve kültürün sonraki nesillere aktarılması açısından oldukça önemlidir. Sanat diğer insanlarla ve gelecek nesillerle aramızdaki en önemli köprüdür.

 

Seramik Pano, Seramik iç/dış mekan dekorasyonları, seramik çalışmaları ve özel seramik dersleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

info@lepistesseramik.com